
Trouwdag
Huwelijksnacht
Misschien wil je je huwelijksnacht het liefst onder de sterrenhemel doorbrengen met uitzicht op zee en zand in je bed. Helaas mag je op Texel niet overnachten in een strandhuisje. Gelukkig zijn er een heleboel prachtige plekken om jullie huwelijksnacht door te brengen. Ook dit is afhankelijk van jullie wens; wil je dicht bij jullie feestlocatie overnachten of gaan jullie voor de perfecte bruidssuite?
Overnacht in een smaakvol, comfortabel en eigentijds hotel met uitzicht op de Tesselse duinen.
Ruim 150 jaar geleden was deze B&B een smederij. Nu is het omgebouwd tot gastenverblijven; met de luxe van nu en de sfeer van toen.
Hotel De 14 Sterren is een intiem boutique hotel in een meer dan driehonderd jaar oude karakteristieke boerderij. Word heerlijk wakker aan de rand van het bos.
Ergens anders overnachten?
Wil je ergens anders overnachten? Er zijn nog veel meer mogelijkheden. Denk aan overnachten in een Yurt, pipowagen, op de boot in de haven van Oudeschild of in een van de kamers van Michelinster restaurant Bij Jef.